Kontakt

Nat-Com Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

ul. Działkowa 115 (hala nr 1)
02-234 Warszawa


tel.:   (22) 751 51 88

fax:   (22) 751 51 88 wew. 0

Administrator sklepu:

e-mail: sklep@x2p.pl

Gadu-Gadu:  GG 5416865

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku  w godz. 8.30-16.30

 
Dział Sprzedaży sprzętu i systemów drukujących

Imię i nazwisko

Telefon

Tel. kom.

e-mail

Nr gadu-gadu

 Janusz Falgowski

 22 7515188 w.106

 607 387 768

janusz@nat-com.pl

GG 1727376

 Jakub Hulanicki

 22 7515188 w.116

 513 180 715

jakubh@nat-com.pl

GG 10648100

 Iwona Woźniak  22 7515188 w.123

 

 iwona@nat-com.pl GG 3011970 

 

 Dział Sprzedaży materiałów eksploatacyjnych

Imię i nazwisko

Telefon

Tel. kom.

e-mail

Nr gadu-gadu

 Norbert Pankowski

 22 751 51 88 w. 109

 

norbert@nat-com.pl GG 7706234

 Sylwester Guzik

 22 751 51 88 w. 112

 607 624 741

 sguzik@nat-com.pl  GG 5416865 
 Michał Jasiński  22 751 51 88 w. 120  509 174 577 m.jasinski@nat-com.pl GG 39755539

Przemysław Konecki

 22 751 51 88 w. 102

 

przemek@nat-com.pl

GG  3091078 

 

 

 



 

 Dział Sprzedaży UNIBIND

Imię i nazwisko

Telefon

Tel. kom.

e-mail

Nr gadu-gadu

 Kierownik działu UNIBIND

 Przemysław Konecki

 22 7515188 w.102

 

p.konecki@nat-com.pl

---

         

 Sprzedaż urządzeń i okładek UNIBIND

 Zosia Konecka

 22 7515188 w.125

 501 000 359

z.konecka@nat-com.pl

GG 53240294 

 

 

 



 
         


 




 

 Dział Serwisu urządzeń drukujących

Imię i nazwisko

Telefon

Tel. kom.

e-mail

Nr gadu-gadu

KOORDYNATOR SERWISU

 




  22 751 51 88
--- serwis@nat-com.pl  

 

 Dział Logistyki oraz RMA

Imię i nazwisko

Telefon

Tel. kom.

e-mail

Nr gadu-gadu

 Kierownik Działu Logistyki i RMA

 Arkadiusz Rachoń

 22 751 51 88 w.117

502 474 804

arkadiusz@nat-com.pl

---

 

 

 Dział Obsługi

Imię i nazwisko

Telefon

Tel. kom.

e-mail

Nr gadu-gadu

Agnieszka Pilipczuk 22 751 51 88 w.101  --- a.pilipczuk@nat-com.pl GG 63531516


 




Małgorzata Gębska

 22 751 51 88

---

gosia@nat-com.pl

GG 35881129

 

 Księgowość

Imię i nazwisko

Telefon

Tel. kom.

e-mail

Nr gadu-gadu

Jerzy Parapura

 22 7515188

---

jerzy@nat-com.pl

---


 

 

ZAPRASZAMY  DO  KONTAKTU

 

- Pomożemy w wyborze rozwiązania na miarę Twoich potrzeb.

- Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

- Przedstawimy najnowszą ofertę.

 

BARDZO WAŻNE !  -  Wypełnienie formularza jest dobrowolne oraz oznacza WYRAŻENIE ZGODY na przetwarzanie przez Nat-Com Sp. z o.o. Sp.K.  podanych przeze mnie danych osobowych w celu kontaktu na zasadach określonych w Polityce prywatności < Kliknij aby zapoznać się z Polityką prywatności > .

 

 Napisz do nas:

 

 
  Prześlij kopię tej wiadomości na mój adres.
 
 
   Sklep internetowy obsługiwany przez system inKontrahent

Nat-Com Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Działkowa 115 (hala 1), 02-234 Warszawa

tel.: 22 751 51 88, e-mail: sklep@x2p.pl