Kontakt

Nat-Com Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

ul. Działkowa 121c (hala nr 4)
02-234 Warszawa


tel.:   (22) 751 51 88

fax:   (22) 751 51 88 wew. 0

Administrator sklepu:

e-mail: sklep@x2p.pl

Gadu-Gadu:  GG 5416865

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku  w godz. 8.30-16.30

 
Dział Sprzedaży sprzętu i systemów drukujących

Imię i nazwisko

Telefon

Tel. kom.

e-mail

Nr gadu-gadu

 Janusz Falgowski

 22 7515188 w.106

 607 387 768

janusz@nat-com.pl

GG 1727376

 Jakub Hulanicki

 22 7515188 w.116

 513 180 715

jakubh@nat-com.pl

GG 10648100

 Iwona Woźniak  22 7515188 w.123

 506 193 113

 iwona@nat-com.pl  GG 3011970

 

 Dział Sprzedaży materiałów eksploatacyjnych

Imię i nazwisko

Telefon

Tel. kom.

e-mail

Nr gadu-gadu

 Artur Kozakiewicz

 22 7515188 w.107

 607 604 919

artur@nat-com.pl

GG 8257083

 Tomek Sadowski

 22 7515188 w.104

 504 008 691

tomek@nat-com.pl

GG 2526810

 Jakub Pacuszka

 22 7515188 w.111

 501 612 203

jakub@nat-com.pl

GG 2578269

 Marek Dzięcioł

 22 7515188 w.105

 501 080 970

marek@nat-com.pl

GG 1128418

 Michał Jasiński  22 7515188 w.120  509 174 577 m.jasinski@nat-com.pl GG 39755539

 Magdalena Skórska

 22 7515188 w.115

 501 170 688

magda@nat-com.pl

GG 39643083

 

 

 



 

 Dział Sprzedaży UNIBIND

Imię i nazwisko

Telefon

Tel. kom.

e-mail

Nr gadu-gadu

 Dyrektor działu UNIBIND

 Przemysław Konecki

 22 7515188 w.102

 

p.konecki@nat-com.pl

---

         

 Sprzedaż urządzeń i okładek UNIBIND

 Zosia Konecka

 22 7515188 w.125

 501 000 359

z.konecka@nat-com.pl

GG 53240294

 

 

 



 Dział wsparcia UNIBIND

 Anna Zajączkowska

 22 7515188 w.121

609 102 151

a.zajaczkowska@nat-com.pl

- - -


 




 

 Dział Serwisu urządzeń drukujących

Imię i nazwisko

Telefon

Tel. kom.

e-mail

Nr gadu-gadu

KOORDYNATOR SERWISU

 




  22 7515188
--- serwis@nat-com.pl  

 

 Dział Logistyki oraz RMA

Imię i nazwisko

Telefon

Tel. kom.

e-mail

Nr gadu-gadu

 Kierownik Działu Logistyki i RMA

 Arkadiusz Rachoń

 22 7515188 w.117

502 474 804

arkadiusz@nat-com.pl

---

 

 

 Dział Obsługi

Imię i nazwisko

Telefon

Tel. kom.

e-mail

Nr gadu-gadu

Katarzyna Koźlak

 22 7515188 w.101

---

k.kozlak@nat-com.pl

GG 59942891

Agnieszka Pilipczuk

 22 7515188 w.110

---

a.pilipczuk@nat-com.pl

GG 63531516

Małgorzata Gębska

 22 7515188 w.110

---

gosia@nat-com.pl

GG 35881129

 

 Księgowość

Imię i nazwisko

Telefon

Tel. kom.

e-mail

Nr gadu-gadu

Jerzy Parapura

 22 7515188

---

jerzy@nat-com.pl

---


 

 

ZAPRASZAMY  DO  WSPÓŁPRACY

 

- Pomożemy w wyborze rozwiązania na miarę Twoich potrzeb.

- Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

- Przedstawimy najnowszą ofertę.

  

 Napisz do nas:

 

 
  Prześlij kopię tej wiadomości na mój adres.
 
 
   Sklep internetowy obsługiwany przez system inKontrahent

Nat-Com Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Działkowa 121c (hala 4), 02-234 Warszawa

tel.: 22 751 51 88, e-mail: sklep@x2p.pl